Archívy

Reklama

Život : 10 spôsobov ako vstúpiť do zlého vzťahu

Poucne video knaza Jána Štefanca, posobiaceho v minulosti v bratislavskom UPeCe, neskor v Nitre na Kalvarii, pracujuceho s mladymi i s tymi, ktori sa pripravuju na manzelstvo.

10 spôsobov ako vstúpiť do zlého vzťahu /Ep. 1

Kanal na youtube s prihovormi knaza Jána Štefanca ma nazov:
Ako si nezobrať teľa

Dalsie z videi na kanali:

Zmiešané manželstvo: veriaci s neveriacim

Manželstvo a peniaze

Dôležitosť komunikácie
Pridal alexandra__ on 26/04/2021 06:28

Komentáre (1)

psachnet je odhlásený top psachnet napísal dňa 01/05/2021 05:42 :

„10 spôsobov ako vstúpiť do zlého vzťahu“

Boli časy, keď som sa pýtal sám seba, prečo by som si mal vypočuť názor na vzťah z úst muža, ktorý nie je manželom a nemá vlastné deti. Ale aj ten kto pozorne počúva a má záujem pomôcť, vie mať zaujímavý pohľad.

Zaujímavý pohľad misionára Božieho slova na mladých ľudí vstupujúcich do partnerského, manželského vzťahu. Ale aj pre tých, ktorí ho už žijú. Alebo si už prešli nevydareným vzťahom a hľadajú pokračovanie života.

Nik netúži po hlbokých jazvách, ktoré sa hoja veľmi dlho. Snažíme sa predchádzať ťažkým bolestiam. Ale náš život sa občas stretne niekedy aj s veľmi ťažkou skúškou bez toho, aby sa nás niekto spýtal, či to chceme, alebo nie.
Ak sa nedokážeme vyhnúť veľkej bolesti, tak učíme sa povstať. Túžime žiť a kráčať životom ďalej so sviežou dušou, srdcom a mysľou.
Raz vstúpime do večnosti. Bolo by fajn byť pestrou osobou zmysluplnosti pre celý duchovný svet a pre Stvoriteľa. Ale aj pre seba samého. Je prijemné milovať a byť milovaný.

Čas je niečo čo nezastavíme, ale vieme sa ho naučiť používať najlepšie ako len vieme.