Kontaktuj nás

Prevádzkovateľ portálu Zoznamko.sk je Vašo absolvent pôvodne chlapčenského Gymnázia Jána Bosca, najstaršej univerzity na svete v Bologni (Taliansko) člen združenia saleziánskych odchovancov, človek tichej povahy, ktorý na zoznámenie sa s pekným, dobrým a šikovným katolíckym dievčaťom vytvoril zoznamku pre všetkých, ktorí vyznávajú kresťanské hodnoty.

Vďaka Zoznamko.sk som našiel lásku môjho života, s ktorou aktuálne máme už 3 pekné deti. S deťmi rozprávam iba po taliansky a odporúčam všetkým, ktorí vedia cudzí jazyk, aby využili príležitosť a obohatili deti už od malička. Deťom sa zväčšuje pamäť a rozvíjajú ďaľšie schopnosti, ktoré im budú veľmi užitočné v živote.

Prajem Vám všetkým, ktorí ste ešte nenašli svoju polovičku, aby ste nestrácali nádej.  S príhovorom u našej Matky, vďaka ktorej som aj ja našiel moje šťastie a vďaka ktorej vzniklo aj toto dielo to určite zvládnete.

Ďakujem za modlitby za toto dielo a za príspevky cez platené členstvo PLUS, ktorými ho podporujete. Aj vďaka nim môžem sponzorovať aktivity pre mladých.

Fakturačné údaje:
LTC SK s.r.o.
Dlhá 9
90028 Ivanka pri Dunaji

ICO: 46467769
IC DPH: SK2820004539

Kontakt: info@zoznamko.sk