Pravidlá / Daruj / Propagácia

Stránka je určená pre zoznámenie všetkých ľudí dobrej vôle, ktorí hľadajú seriózny vzťah alebo priateľov. Stránka napomáha zoznamovaniu sa kresťanov, ktorí môžu v profile uviesť svoje vierovyznanie.

Správca si vyhradzuje právo prijať a zamietnuť členstvo na stránke. Užívateľov žiadame, aby svojimi príspevkami rešpektovali zámer tejto stránky. K neprípustným príspevkom patria urážlivé, vulgárne slová, propagovanie pohlavného aktu.

Správca môže vymazať profil z dôvodu odpodstatneného nahlásenia urážky alebo iného obťažovania iným uživateľom, taktiež ak vyhodnotí že užívateľ nemá záujem o zoznamovanie sa, ale je na stránke zaregistrovaný iba z dôvodu provokácie pričom nemá korektne vyplnený profil a teda je na stránke za iným zámerom.

Správca nereaguje na irelevantné alebo provokačné emaily a príspevky. Prosím, vážte si vlastného času aj času svojho blížneho a nemrhajte ním zbytočne.

Konajme dobro, naplňme svet láskou.


Daruj príspevok

Ďakujeme prispievateľom za príspevky darované pre Zoznamko.sk, Váš príspevok môžete poslať kliknutím na Donate, cez stránku PayPal a prostredníctvom platobnej karty. Ďakujeme.
Propagácia

Bannery na propagáciu stránky Zoznamko.sk: