Archívy

Reklama

Absurd Nontimes : ISCARE, akciová spoločnosť, chce vaše vajíčka.

Istý čas, pri návšteve tejto stránky, pre vraj vyznávajúcich kresťanské hodnoty, sa mi zobrazujú reklamy kliniky asistovanej reprodukcie.

Ponúkajú 1000 eur za vajíčko. Na ich stránke si môžete prečítať odporúčania mladých žien, ktoré im už dali sa v sebe pošpárať a uzavreli tento lákavý obchod.

Pokrok - priemyselná revolúcia, nové ekonomické možnosti a nová deľba práce, emancipácia od tela v ktorom sme sa narodili. Kristus bol bohom i človekom, dnešný človek ašpiruje stať sa bohom. Telo je mu plastelínou, z ktorej si vymodeluje, či plastovými kockami lego, ktoré si nakombinuje podľa ľubovôle. Kto by ešte hral svoju rolu, noví ľudia sú tekutej rasy, majú spoločnú dušu pripojenú k sieti, skvapalnia všetko čo má ráz a formu. Moloch nepozná muža či ženu, miesto krvi tečie v jeho žilách farmakum, človek je mu prekážkou a zo všetkého najviac požaduje deti. Nieje náhodou, že voda a hmota sú slová ženského rodu.

Sviatočná téma, ku Veľkej noci - od rozdávania malovaných slepačích vajec po rozpredávanie svojich vlastných. Telo ako pole marketingu, trh pre technológie modifikácií, komodita na predaj či prenájom, zdroj náhradných dielov. Ženy emancipované od mužov i toho jediného čo kedy mohli ponúknuť - tovar, artikel, komodita, náhradné súčiastky. Kristus bol duchom zostúpeným v mäso, nový človek je však tekutej rasy a nemôže niesť tento kríž dvojitej prirodzenosti - mäso melie na mlynčeku a prináša za obeť ilúzii svojho božstva. Pred koncom sveta, všetky možnosti musia byť realizované, s postupom stále tie podradnejšie.
Pridal mistrz_leszek on 09/04/2023 04:45

Komentáre (10)

harmonia je odhlásený top harmonia napísal dňa 09/04/2023 08:59 :

Nehovorim,.ze je to spravne, ale muzi uz pekne dlho daruju, resp.predavaju spermie. Teraz sa to prenieslo aj na zeny. Ja uz nic nenapredavam, v mojom veku uz o vajicka nie je zaujem tongue ale je pravda, ze ma lekar raz jeden lekar upozornil na moznost zmrazit moje vajicka pre moju potrebu do buducnosti. Vraj zeny, ktore chcu odlozit materstvo na neskor, daju zmrazovat vajicka kym su este pomerne mlade.

mistrz_leszek je prihlásený top mistrz_leszek napísal dňa 09/04/2023 10:18 :

Autor knihy Feminism Against Progress, Mary Harrington, predstavuje uvedenie hormonálnej antikoncepcie ako hraničný moment nástupu transhumanizmu, keď medicína prestala spravovať čo je s telom zlé a začala narúšať zdravo fungujúce mechanizmy, aby slúžila prianiam, v mene emancipácie.

V rozhovore Women in a Hell of Their Own Making ozrejmuje, ako feminizmus slúži len úzkej skupine privilegovaných žien, zatiaľčo smerom dole sa ženské masy stávajú len zameniteľnou pracovnou silou, surovinou, najnovšie náhradnými dielmi.

harmonia napísal dňa 09/04/2023 08:59:
Nehovorim,.ze je to spravne, ale muzi uz pekne dlho daruju, resp.predavaju spermie. Teraz sa to prenieslo aj na zeny. Ja uz nic nenapredavam, v mojom veku uz o vajicka nie je zaujem tongue ale je pravda, ze ma lekar raz jeden lekar upozornil na moznost zmrazit moje vajicka pre moju potrebu do buducnosti. Vraj zeny, ktore chcu odlozit materstvo na neskor, daju zmrazovat vajicka kym su este pomerne mlade.


Ty predsa nemáš kapitál, aby si si vtedy či teraz mohla dovoliť tieto procedúry. Alebo snáď patríš k vrstve žien, ktoré si môžu prenajať maternicu inej ženy a tak z nej, v mene feminizmu, urobiť položku na faktúre? Mohla si jedine rozpredať svoje vajcia, v mene emancipácie vlastného tela. Pri miere toho, koľko implantovaných embrií sa uchytí, sama by si z nich pravdepodobne nemala nič. Mohla si skasovať len toľko čo sa ponúka a dať klinike príležitosť na vás zarobiť. Trh a tvoja ekonomická pozícia určujú tvoje možnosti. Nieje predsa pravda, že Zoznamko je tvoj jediný spoločenský kruh?

eustacia je odhlásený top eustacia napísal dňa 10/04/2023 05:58 :

mistrz_leszek, prečo by bolo potrebné prenajímať si cudziu maternicu? Oocyty a embryá sa zmrazujú práve preto, že žena je schopná donosiť dieťa aj vo vysokom veku. Problémom nie je maternica, ale vaječníky, čo sa včasným zmrazením oocytov/embryí obíde. Keď už haníš, tak presne.grin

mistrz_leszek je prihlásený top mistrz_leszek napísal dňa 10/04/2023 07:12 :

eustacia napísal dňa 10/04/2023 05:58: mistrz_leszek, prečo by bolo potrebné prenajímať si cudziu maternicu? Oocyty a embryá sa zmrazujú práve preto, že žena je schopná donosiť dieťa aj vo vysokom veku. Problémom nie je maternica, ale vaječníky, čo sa včasným zmrazením oocytov/embryí obíde. Keď už haníš, tak presne.grin


Problémom nieje maternica, ani vaječníky. Skôr hlava, možno srdce.

Otázkou ostáva, kolkým sú tieto procedúry finančne dostupné a aká je spoločenská a genetická cena takýchto podujatí. Že ste všeličoho schopné, som si vedomý, nič dobré.

Mne je jasné, že existujú ženy, ktoré chápu tento fenomén transhumanizmu v širokom kontexte, preto som vyššie uviedol tú Britku. Také ako vy však majú ten buričský duch - I can / môžem - ktorý vám bráni konštruktívne myslieť. O nevyspelosti svedčí aj vaše časté užívanie emotikonov, naďalej odmietam o tejto veci diskutovať s vami.

Už len tolko k tvojej kamoške, že síce tam píšu že len do 32 a bez závažných psychických ochorení, ale vždy sa môže opýtať. Ak tam príde umytá a povie že má vysokú školu, možno si ešte privyrobí. Je to pre nich predsa obchod.

mistrz_leszek je prihlásený top mistrz_leszek napísal dňa 11/04/2023 05:34 :

Kaspars Dimiters: Идут Новые Люди


Idú noví ľudia
už sú pri vláde
majú krásne účesy
usmievajúce sa papule.

Idú noví ľudia
s očami ako brillianty
fungujú nie na krvi
ale na roztoku na osnove Fanty.

Idú noví ľudia
majú železné nervy
živia sa svetlom  tmy
ich krmou sú múčne červy.

Idú noví ľudia
ich rady sú ako guľky
sú ako prievan
už nás všetkých naduli.

Majú spoločnú dušu
pripojenú k sieti
my sme im potrebné obete
im sú potrebné naše deti.

Idú noví ľudia
každého označia
vlezú všade
v parlament i každú bunku.

Refrén:
Idú noví bohovia
stvoriť nový národ
včera som ešte stretol priateľa
dnes už jeho modifikáciu.

Idú noví ľudia
prišli kým sme spievali
už sú veľmi blízko
na tvojej obrazovke i v posteli.

Idú noví ľudia
a menia naše kódy
len oni sú ľudia
my surovina a odpad.

Idú noví ľudia
na ľudí nepodobní
u ľudí rôzne tváre
u nich stejné ksichty.

Idú noví ľudia
už sú v tvojich žilách
od nich si oslabol
nepreložíš vidlami.

Idú noví ľudia
s úsmevom no bez lásky
stratili sme tvár
neskladajte masky.

Idú noví ľudia
hlasujte za najhorlivejších
budú noví ľudia
miesto nás starých.

Refrén:
Idú noví bohovia
stvoriť nový národ
včera som ešte stretol priateľa
dnes už jeho modifikáciu.

Idú noví ľudia
akí sa nám nesnívali
spravujú klímu
aj cirkvi sa im podriadili.

Idú noví ľudia
zuby sa im blyštia mliečne
my budeme umierať
oni budú žiť večne.

Idú noví ľudia
s osobitým novým génom
paralizujúcim lásku
pozdraviť nás s grafénom.

Idú noví ľudia
naša viera zdrvená
idú noví ľudia
pochovať vše čo nám je sväté.

Idú noví ľudia
jeden sa vytrhnem zo sta
neporazia Nové Nebo
a môjho Krista.

teurg11 je odhlásený top teurg11 napísal dňa 11/04/2023 07:08 :

dła szanownego pana Leszka aj ostatným Prebudeným na cestu posielam odkaz:

BIOMOC aj zrodenie BIOPOLITIKY podrobne analyzoval významný francúzsky filozof Michel Foucault už v 1970tych rokoch...

mistrz_leszek je prihlásený top mistrz_leszek napísal dňa 20/04/2023 05:59 :

Cześć kolego! Trocha som sa na tie pojmy pozrel, gúglil čo o tom píšu. Však, ak máš, zdielaj prosím aj priamy odkaz na nejakú jeho konkrétnu stať.

teurg11 je odhlásený top teurg11 napísal dňa 20/04/2023 08:22 :

Siema kolego!

V rámci jednej jedinej recenzie, prípadne nejakej "konkrétnej stati", by sa len sotva dala predviesť hojnosť vzájomne súvisiacich a popretkávaných tém, ktoré Foucaultove prednášky a spisy obsahujú...
Nie je snáď nutné zdôrazňovať, že štúdium politickej filozofie je náročné nielen na čas wink
Ale slúži Ti ku cti, že sa o danú problematiku zaujímaš. Čo sa týka študijných materiálov, odporúčam uprednostniť pred slovenskými zlepencami texty v angličtine, nemčine a ak by si ovládal francúzštinu na špičkovej úrovni, tak samozrejme v pôvodnom znení.

lia2 je odhlásený top lia2 napísal dňa 24/04/2023 08:31 :

Ďakujeme za zaujímavý príspevok, je to smutné čo sa deje a už samotná hormonálna antikoncepcia je čisté zlo..

mistrz_leszek je prihlásený top mistrz_leszek napísal dňa 06/05/2023 09:14 :

Another take on the same topic: Men say No to Women, the Freak Out begins and Freezing skyrockets