Archívy

Reklama

blog : Nie je len muž a žena

Existujú rôzne variácie chromozómov, pohlavných hormónov, pohlavnych orgánov - vnútorných a vonkajších .
Jedna úroveň je chromozómova (XX, XY) ale aj gonodálna (vaječníky,semenníky) a genitálna (penis, vagina), ďalej hypotalamické pohlavie, ktoré rozhoduje o tom, či máte mužskú, alebo ženskú hormonálnu sústavu a samozrejme ešte je tu aj psychické pohlavie.

„A teď si představte, že každou tu úroveň rozdělíte na muž, žena a něco mezi a budete je mezi sebou kombinovat. To znamená: chromozomálně je to třeba muž, psychicky je to žena, hormonálně něco mezi...
Pak zjistíte, že máme minimálně 63 pohlaví." mudr C. Hoschl.
Pridal starship on 09/05/2022 08:55

Komentáre (6)

monti55 je prihlásený top monti55 napísal dňa 09/05/2022 01:25 :

A ešte je tu jedno a to  : DEMENTNÉ VYŽAROVANIE !

sachista je odhlásený top sachista napísal dňa 09/05/2022 05:13 :

Vygooglite si pojem Okno Overtona, lepšie pochopíte nepriateľove kroky a budete vedieť, ako k takémuto svinstvu pristupovať. Žiadna diskusia, neustupovať ani o krok. Pozrite sa kam sa naša spoločnosť za pár desiatok rokov dostala, ako upadla morálka. Tam to po malých krokoch smeruje, keď sa začne ustupovať. A diskusia je jedným z prvých krokov. Takže si prečítajte o okne Overtona, aby to Zlo nemalo tak jednoduché.

teurg11 je odhlásený top teurg11 napísal dňa 09/05/2022 09:40 :

sachista to svojim odkazom na okno Overtona dokonale vystihol čo sa tu vlastne naokolo deje vážení ovčania !

takže si všetci neznalí týchto praktík (hlavne teda autor tohto blogu starship) láskavo bez zbytočných rečí preštudujte okno Overtona a môžme sa evtl. ďalej baviť !

BRAVO sachista , bol to excelentný ťah takto uviesť "veci" na pravú mieru !

sachista je odhlásený top sachista napísal dňa 09/05/2022 10:45 :

Či je starship "hlupák, alebo nepriateľ ľudu" zistíme podľa jej ďalšieho konania.

Pre ostatných dobromyseľných ľudí by som rád doplnil pár myšlienok:

Všímam si dianie okolo seba a to, ako sa aj naša spoločnosť mení. Čomu by sa pred pár rokmi mnohí smiali a neverili, je dnes skutočnosťou. Spoločnosť degraduje, morálka ide k horšiemu a netrvalo to ani tak dlho, len pár desaťročí a je to na nepoznanie.

O Slovensku sa tvrdí, že je to konzervatívna kresťanská krajina, no ako vnímam ľudí aj tu, aj inde, aj osobne, tak vidím, že ani ľudia s konzervatívnou kresťanskou výchovou nie sú úplne imúnny tomu tlaku, tomu masívnemu útoku, ktorý prichádza prostredníctvom informácií šírených v spoločnosti.
Aj kresťania prijímajú mnohé veci, čo dokazuje, že samotné štúdium biblie a náboženských kníh a navštevovanie náboženských obradov nie sú postačujúce, aby sme sa dokázali ubrániť škodlivým vplyvom a pretváraniu spoločnosti. Aj medzi vami sú takí, ktorí tieto klamstvá akceptujú, neuvedomujú si, aké to bude mať pre nás všetkých dôsledky.
Veci sa menia postupne a neustále, pomaly, takže bez vedomostí si tieto zmeny nedokážeme uvedomiť a nedokážeme im správne čeliť. Postupne to zlé prijímame.  Tak ako dnes je to tu na nerozoznanie oproti stavu pred 30timi rokmi, tak o 20 rokov budete plakať, ak sa nespamätáme.

Hovorím "vás", nie "nás". Nie som katolík ako mnohí z vás, nechodievam do kostola, no vidím, že práve vy veriaci, ste tou oporou normálnej spoločnosti, na ktorú dnes útočia, aj na vás útočia, posmievajú sa vám, lebo stojíte v ceste novým chorým pravidlám a kým ste tu, dovtedy je ťažšie presadiť úpadok. A preto vás podporujem, bol som aj na pochodoch na podporu rodiny, bol som podporiť referendum, pričom moji známi veriaci, návštevníci kostolov neboli, lebo že "to sú takí fanatici". Farár Kuffa je podľa veriaceho návštevníka kostola cvok, či magor, či ako mi to povedal. Čo na to povedať. Odriekajú tie otčenáše, prežehnávajú sa, oplátok pojedli ako nikto a výsledok je takýto
lib-tard.

Preto vidím, že ľudia navštevujúci pravidelne kostol nedokážu v praxi na sto percent rozlíšiť dobro od zla, profesionálnou manipuláciou sú rovnako úspešne ohlupovaní a potom pomýlení konajú proti svojim vlastným záujmom. Až nám to tu zdegradujú na nepoznanie, tak tu budeme musieť v takej spoločnosti žiť.

Zachovanie tradičných konzervatívnych hodnôt je pre dobro celej našej spoločnosti a preto je potrebné podporiť každého, kto za ne bojuje. Ak vidím, že Kuffa presadzuje správnu vec, tak ho podporím. V jeho kázňach nie je niečo, s čím by čestný dobromyseľný neveriaci človek nesúhlasil. Nemusí byť ani veriaci, stačí mať rozum a charakter, byť čestný.

Treba si uvedomiť, že tak ako z vás sa vysmievajú, rovnako iných ohovárajú, že sú extrémisti, no treba si všímať, kto ako koná, lebo podľa ovocia ich poznáte. A podporiť toho, kto háji naše záujmy, aj keď o ňom budú šíriť, že je extrémista, Eskimák, Indián, mimozemšťan. Šíria to tí istí, ktorí ohovárajú vás.

Treba si uvedomiť, že sa nemusíme zhodnúť vo všetkom, no v tom, v čom spolu súhlasíme môžeme konať spoločne a podporiť dobrú vec.

A hlavne je potrebné si rozširovať svoje znalosti, lebo ako vidíme, náboženské písomnosti nestačia. Čo ste sa napočúvali kázní a nakoniec podporíte zlo. Pozrite sa každý koho ste podporili a ako sa neskôr prejavil. Stačí veľký billboard a idete za ním.

Ono inak už len to, ak vypnete televízor, prestanete čítať bulvár, počúvať liberálne médiá, tak nastane u vás pozitívna zmena. Vymaníte sa spod vplyvu profesionálnych manipulátorov a začnete na svet pozerať inými očami.
Viem porovnať obe strany, pred mnohými rokmi som tiež sedel pred TV a čítal tie sprostosti a v súčasnosti, keď som mal možnosť pred časom len prelistovať magazín a videl som len tie nadpisy ... keď sa na to pozriete po rokoch, tak si uvedomíte, akým odpadom vás živili. Namiesto filmu sa choďte prejsť von, požičajte si z knižnice knihu, ideálne staršiu klasickú literatúru a vypnite televízne noviny, nedozviete sa nič hodnotné. A získate odrazu množstvo voľného času na seba, svojich blízkych a vlastný rozvoj.

Trochu náročnejšie čítanie

http://leva-net.webnode.cz/prace-vp-sssr/knihy/

pozemstan je odhlásený top pozemstan napísal dňa 10/05/2022 04:43 :

Doteraz za vsetko zle vraj mohli iba muzi.

Ktovie ako sa to teraz po novom prerozdeli medzi 63 pohlavi.

marian123 je odhlásený top marian123 napísal dňa 18/05/2022 03:54 :

To množstvo kombinácií neznamená, že je 63 pohlaví, ale že sú 2 pohlavia a možných 61 chorobných stavov.