Archívy

Reklama

Veselé otázky : Ako ne/osloviť ženu na zoznamke

Predstav si, že ty ako muž si vyberáš ženu podľa fotky, veku, eventuálne iných kritérií. Vidíš milú, peknú babu na fotke, tak jej napíšeš. Ale ty nemáš fotku, nemáš vyplnený profil. Žena si tiež chce vybrať a má na to právo. Možno má tiež nejaký typ, ktorý sa jej páči.
Ďalší dôvod je, že žena sa potrebuje cítiť bezpečne. Nechce, aby ju otravoval nejaký anonym neustálym vypisovaním. Povedz preto vo svojom profile toho čo najviac o sebe.

Pri profilovej fotke je dôležité, aby ti bolo vidieť do tváre a aby si pôsobil sympaticky. Svoj profil nezabudni doplniť o ďalšie fotky, na ktorých budeš odfotený pri svojich obľúbených činnostiach. Fotky pri ktorých je vidno celú tvoju postavu sú výhodou. Neodporúčam ti zverejňovať fotografie, ktoré by mohli pôsobiť vulgárne.

So správami typu: „Ahoj“ „Zdravím“ „Ako sa máš?“ "Popíšeme?" a podobnými nič nehovoriacimi správami to môžeš rovno zabaliť.  
Predstav si teraz, koľko mužov píše žene na online zoznamke.Ak naozaj chceš, aby ti žena odpísala, musíš napísať niečo, čo ju zaujme. Musíš sa odlíšiť od ostatných mužov, ktorí píšu takýto nič nehovoriaci balast. Pozri si jej profil, aké má záujmy, je ešte niečo, čo ťa na nej zaujalo okrem výzoru?

Nezabudni vždy na konci správy položiť otázku, aby ti odpovedala. Nepoužívaj však viac ako jeden otáznik, pretože by mala pocit, že na ňu naliehaš a že si zúfalý. Napríklad takto: A ty si z Bratislavy?? alebo A ty čo robíš vo voľnom čase??
Pri písaní je dôležité, aby si najprv počkal na jej odpoveď, až potom jej napísal. Ak si žene sympatický podľa fotky a napíšeš normálnu, hodnotnú správu, máš veľkú šancu, že ti odpovie...

Keď žena neodpíše na prvú správu alebo prestane odpisovať v priebehu niekoľkodňového písania? Žena má právo si vybrať s kým si píše a s kým sa chce stretnúť, presne ako ty.
Ak neodpísala, tak nemá záujem.
..................................
Prečo mi ale neodpísala, že nemá záujem? Pretože my ženy nekomunikujeme na rovinu ako muži: Jožko, páčiš sa mi, mám o teba záujem. Jožko, už mi nepíš nemám o teba záujem. Žena komunikuje prostredníctvom signálov. Očný kontakt,úsmev, dotyky, hranie s vlasmi. To všetko signalizuje, že má záujem. Signály, ktoré signalizujú nezáujem zo strany ženy sú napr. žena neodpovedá na správu alebo odpovedá po niekoľkých hodinách alebo dňoch. Žena sa odťahuje, keď sa jej dotýkaš. Neopätuje ti úsmev. Ďalšie signály nezáujmu napríklad odpovede typu: Nemám čas. Dnes mi to nevyhovuje. Nemôžem. Mám toho veľa. Som zaneprázdnená.

Veľa mužov robí stále tú istú chybu, že ak žena neodpíše na prvú správu, napíše jej ďalšiu, ona znova neodpíše a tak jej napíše tretí-krát. A potom mi povie: „Ja som jej tri krát napísal a ani raz mi neodpísala.“ Toto nikdy nerob, ak nechceš byť v jej zablokovaných kontaktoch.
Jednoducho nestrácaj čas so ženami, ktoré nemajú o teba záujem resp. vysielajú signály nezáujmu.

Takýto muži u ženy neuspejú:

Stalker
Podáte mu prst a odtrhne vám celú ruku. Keď si s ním začnete písať, už sa ho len tak nezbavíte. Bude vás neustále bombardovať správami, vyčítať, vyhrážať. Hlavne mu na seba neprezrádzajte nič osobné. Jedinou zbraňou je úplne ho ignorovať.

Pán Negatívny

Väčšinou už z jeho profilu spoznáte, že je niečo zle. Sklamal sa v láske, všetci mu ubližujú, svet mu nerozumie, dnes má zlý deň, smola sa mu lepí na päty, a ešte chytil nádchu. "Muž, ktorý sa utápa v sebaľútosti, nie je práve ideálny partner. Ak sa žena nechce stať živou schránkou na sťažnosti, tak by mala radšej rýchlo utiecť, "radí psychológ.

Sprosťák

Než sa rozhliadnete, popisuje vám veľmi živo rôzne nemravné situácie a píše vulgárne lichôtky.Pre život je absolútne nepoužiteľný.

Mizogyn

Mizogýnia je nenávisť voči ženám a pohŕdanie ženami. Áno, paradoxne i takíto muži sú na zoznamkách, i keď ťažko povedať, čo tam vlastne hľadajú. Ak vám dal najavo, že žena patrí do kuchyne, povyšuje sa, uráža ženy, ponižuje vás, vysmieva sa vašej práci, nezaslúži si ani jedno jediné ďalšie slovo. Jedine Zbohom!

A tych typov je smozrejme viac napr. Narcis, Alkoholik, Zúfalý...
(zdroj: internet)
Pridal kava on 15/05/2019 09:09

Komentáre (160)

pascendi je odhlásený top pascendi napísal dňa 15/05/2019 10:27 :

kava suhlasim s urcitymi vyhradami. Ja by som zrejme dopadol ako misogyn. Ako dost staromodny clovek pokladam za normane ked zeny robia vsetko to zenske. Zena co nevie varit a take tie zenske prace...to je na okrasu a to nepotrebujem. Inak so vsetkym suhlasim, hlavne s tym zenskym pristupom ktory je naozaj velmi diskretny a to sa mi na zenach paci.Odmietnutie som nikdy neriesil, len zobral na vedomie. Zena ma pravo odmietnut a nemusi ani udat dovod len vyjadrit tymi popisanymi sposobmi nesuhlas.

bady83 je odhlásený top bady83 napísal dňa 15/05/2019 12:27 :

K tým správam by som doplnil správy typu : " Chceš sa zoznámiť  ? "  Prečo si  asi myslíš že je na zoznamke ? yay

nezabudka1234 je odhlásený top nezabudka1234 napísal dňa 15/05/2019 12:53 :

Prečo sa má muž trápiť písanim úžasnej prvej správy, keď sa slečne nebude páčiť už podľa fotky? To znameá, že mu ani neodpíše. Si fakt myslíš, že ten, kto vám hned prvu spravu pošle plnú "oblbovania" je lepší, ako ten, čo napíše "nepomíšeme ? smile " ? Ak áno, tak to znamená, že si povrchná! A právo na neodpisovanie neexistuje! Je to len vizitka egocentrickej mrchy

Kava, zase sa vraciaš k tým infantilným blogom?

kava je odhlásený top kava napísal dňa 15/05/2019 01:10 :

Pascendi, dobre smile, pokial nehladas kucharku a sluzku, ale rovnocennu partnerku, ktora vie varit a ovlada domace prace.

Nezabudka, neviem co je na tom blogiu podla teba infantilne. A uprimne, ty by si na mieste zeny odpisal na spravu "nepopiseme"? No a to pravo na neodpisovanie existuje. Aj ty ho mas.

romantika je odhlásený top romantika napísal dňa 15/05/2019 01:13 :

Alebo sú aj takí, ktorí ťa pozvú na rande a potom ti napíšu, však kľudne sa stretnime mám síce priateľku, ale tej to vadiť nebude :-D To ako kde sme?! :-D to som nanešťastie tiež zažila

Naposledy upravil romantika dňa 2019-05-15 14:24 GMT

kava je odhlásený top kava napísal dňa 15/05/2019 01:28 :

Romantika, yay to je sila

Naposledy upravil kava dňa 2019-05-15 14:28 GMT

romantika je odhlásený top romantika napísal dňa 15/05/2019 01:30 :

Káva :-) no :-D to je

nezabudka1234 je odhlásený top nezabudka1234 napísal dňa 15/05/2019 01:30 :

Samozrejme, káva, že by som odpísal. "o čom?" "nie"...
Už som odpísal aj na jedného smajlika. smile
A neodpisovat nie je právo, ale možnosť. A to je rozdiel

credo je odhlásený top credo napísal dňa 15/05/2019 01:34 :

"So správami typu: „Ahoj“ „Zdravím“ „Ako sa máš?“ "Popíšeme?" a podobnými nič nehovoriacimi správami to môžeš rovno zabaliť."

Čo je na tom nič nehovoriace?

"Musíš sa odlíšiť od ostatných mužov, ktorí píšu takýto nič nehovoriaci balast."

Hm, ja som raz oslovil jednu zenu na krestanskej zoznamke otazkou" "Co pre teba znamena viera?" Na to mi odpisala spravu z ktorej sa dalo vycitat ze ma povazuje za fanatika. Hlavne, ze mala profil vyplneny na sposob "som bozia princezna..." Takze takto to je dnes. Ten kto to mysli s Bohom aspon trochu vazne je ludmi hned povazovany za fanatika alebo nejakeho blazna.


Fakt mam dost tych zien, ktore funguju tak ako je opisane v tom blogu. Vacsinou take ostanu vzdy same.
Citit z nich len pychu.

Naposledy upravil credo dňa 2019-05-15 14:35 GMT

pascendi je odhlásený top pascendi napísal dňa 15/05/2019 02:03 :

kava este pories to okolo prava a moznosti, ako napoveda: clovek dostal pravo hresit alebo moznost hresit?

kava je odhlásený top kava napísal dňa 15/05/2019 02:12 :

Pascendi, clovek dostal MOZNOST hresit...a pravo vybrat si s kym bude pisatsmile

tridsiatnik je odhlásený top tridsiatnik napísal dňa 15/05/2019 02:23 :

ako ne/osloviť ženu na zoznamke...

otočme to : ako osloviť muža na zoznamke (ak píše prvá žena)

bady83 je odhlásený top bady83 napísal dňa 15/05/2019 02:26 :

Určite napísať  aj niečo viac ako " Ahoj " ..smile

miro3 je odhlásený top miro3 napísal dňa 15/05/2019 04:24 :

"my ženy nekomunikujeme na rovinu ako muži"
Nie všetky ženy sú také! Našťastie. Aspoň kresťanky by sa mali tohto pohanského zvyku zbaviť. Ježiš povedal, "ale vy hovorte áno-áno, nie-nie". Pravda, čestnosť, úprimnosť sú hodnoty a nie ako článok ospevuje neúprimnosť, signály, pokrytectvo, faloš, hry a pod., to sú pohanské zvyky zvádzania a zahrávania sa s ľudskou bytosťou. Ked mi povie žena, že nechce si písať, lebo jej nevyhovuje môj štýl vyjadrovania, bude to od nej slušné, užitočné aj kresťansky hodnotné, ako keď neodpíše nič alebo vykrúca. Tak môžme odstrániť prekážku (alebo len nedorozumenie), alebo ak sa zlepšiť nechcem, ani ja si nebudem ďalej s ňou chcieť písať a rozlúčime sa bez zbytočných negatívnych emócií. Vieme obaja na čom sme.

anneliese je prihlásený top anneliese napísal dňa 15/05/2019 04:31 :

Pretože my ženy nekomunikujeme na rovinu ako muži

To čo je za sprostosť?

miro3 je odhlásený top miro3 napísal dňa 15/05/2019 04:33 :

Právo má oporu v zákone. V biblii má oporu skôr čestnosť, pravda, láska. Preto neodpísať nie je právo, ale možnosť. A podľa mňa horšia ako poskytnúť druhému informáciu s aspoň stručným vysvetlením. Človek by mal vedieť aj odmietať a neriešiť to len ignorovaním, útekom, skrývaním a pod.

anneliese je prihlásený top anneliese napísal dňa 15/05/2019 04:36 :

Žena komunikuje prostredníctvom signálov. Očný kontakt,úsmev, dotyky, hranie s vlasmi. To všetko signalizuje, že má záujem. Signály, ktoré signalizujú nezáujem zo strany ženy sú napr. žena neodpovedá na správu alebo odpovedá po niekoľkých hodinách alebo dňoch. Žena sa odťahuje, keď sa jej dotýkaš. Neopätuje ti úsmev. Ďalšie signály nezáujmu napríklad odpovede typu: Nemám čas. Dnes mi to nevyhovuje. Nemôžem. Mám toho veľa. Som zaneprázdnená.

Dospelá žena hádam dokáže hádam na rovinu povedať, sorry, nevyhovuješ mi, nepáči sa mi spôsob komunikácie, alebo jednoducho oznámiť že nechce ďalej pokračovať.

romantika je odhlásený top romantika napísal dňa 15/05/2019 04:51 :

Súhlasím s anneliese, že žena dokáže na rovinu napísať, keď si už nechce písať ďalej

pascendi je odhlásený top pascendi napísal dňa 15/05/2019 05:14 :

romantika ano su taki nechapavi ze treba prikrocit k priamemu verbalnemu vyjadreniu o to viac dovod skoncit vec. Ale zas zenam (damam) zostava pravo odmietnut a chovat sa ako dama. A tie naozaj komunikuju neverbalne.

pascendi je odhlásený top pascendi napísal dňa 15/05/2019 05:18 :

kava este ti zostava natvrdo zaviest ignore list a nechat nechapavych diskuterov upadnut do samomluvy (ked aj sam so sebou s inym vlastnym nickom)

janjan je odhlásený top janjan napísal dňa 15/05/2019 05:24 :

Napísať narovinu, že si nechce žena ďalej písať v preklade znamená neodpísať bez jediného slova vysvetlenia.

romantika je odhlásený top romantika napísal dňa 15/05/2019 05:45 :

Janjan
To isto nie :-D

Naposledy upravil romantika dňa 2019-05-15 18:45 GMT

janjan je odhlásený top janjan napísal dňa 15/05/2019 06:30 :

romantika,
je to presne tak, mám s tým bohaté skúsenosti.

romantika je odhlásený top romantika napísal dňa 15/05/2019 06:50 :

Janjan
Tak čo už no, asi si natrafil na také ženy...

nezabudka1234 je odhlásený top nezabudka1234 napísal dňa 15/05/2019 06:53 :

"janjan napísal dňa 15/05/2019 05:24 :
Napísať narovinu, že si nechce žena ďalej písať v preklade znamená neodpísať bez jediného slova vysvetlenia."
"pascendi napísal dňa 15/05/2019 05:14 :
romantika ano su taki nechapavi ze treba prikrocit k priamemu verbalnemu vyjadreniu o to viac dovod skoncit vec. Ale zas zenam (damam) zostava pravo odmietnut a chovat sa ako dama. A tie naozaj komunikuju neverbalne."

moralisti, čo uznavate pravo na neodpisovanie. Kde v tych vasich knižkach má žena pravo sa ponukať!? Lebo vystavit sa, t.j. foto a všetky info o sebe= ponuka

nezabudka1234 je odhlásený top nezabudka1234 napísal dňa 15/05/2019 07:02 :

nezabudka1234 napísal dňa 15/05/2019 06:53 :
"janjan napísal dňa 15/05/2019 05:24 :
Napísať narovinu, že si nechce žena ďalej písať v preklade znamená neodpísať bez jediného slova vysvetlenia."
"pascendi napísal dňa 15/05/2019 05:14 :
romantika ano su taki nechapavi ze treba prikrocit k priamemu verbalnemu vyjadreniu o to viac dovod skoncit vec. Ale zas zenam (damam) zostava pravo odmietnut a chovat sa ako dama. A tie naozaj komunikuju neverbalne."

moralisti, čo uznavate pravo na neodpisovanie. Kde v tych vasich knižkach má žena pravo sa ponukať!? Lebo vystavit sa, t.j. foto a všetky info o sebe= ponuka

janjan je odhlásený top janjan napísal dňa 15/05/2019 07:08 :

romantika,
takých 80-90 percent žien neodpíše alebo skončí bez dôvodu.

prskavka je odhlásený top prskavka napísal dňa 15/05/2019 07:52 :

https://www.youtube.com/watch?v=atkXL9eMCAE

A toto je pecka pre teba .-)

pascendi je odhlásený top pascendi napísal dňa 16/05/2019 10:36 :

kava to ako dlho chces nechat spamovat forum psychicky narusenemu jedincovi. Na to su odbornici v bielych plastoch, nechaj to na nich.

prskavka je odhlásený top prskavka napísal dňa 16/05/2019 11:38 :

Nech sa vyblazni. Evidentne ho to upokojuje, mozno je to lepsie ako pchat sa nejakymi tabletkami. Na tieto obcasne zachvaty si tu uz zaciname zvykat.

pascendi je odhlásený top pascendi napísal dňa 16/05/2019 12:24 :

prskavka nemas pocit ze aj ty s kavou svojim reagovanim sposobujete hentake tirady? Vsak nereagujte aj ked srsne budu stipat tym nic nepokazite.

kava je odhlásený top kava napísal dňa 16/05/2019 12:26 :

Nezabudka napisal : moralisti, čo uznavate pravo na neodpisovanie. Kde v tych vasich knižkach má žena pravo sa ponukať!? Lebo vystavit sa, t.j. foto a všetky info o sebe= ponuka

A muz ma pravo sa "ponukat" ?

pascendi je odhlásený top pascendi napísal dňa 16/05/2019 12:29 :

mozno admin by mohol pridat moznost blokovania konkretneho nicku pre forum. Tym by sa hocikto mohol potom bavit aj sam so sebou alebo so seberovnymi  a nerusil by ostatnych.

nezabudka1234 je odhlásený top nezabudka1234 napísal dňa 16/05/2019 12:42 :

"kava napísal dňa 16/05/2019 12:26 :
Nezabudka napisal : moralisti, čo uznavate pravo na neodpisovanie. Kde v tych vasich knižkach má žena pravo sa ponukať!? Lebo vystavit sa, t.j. foto a všetky info o sebe= ponuka

A muz ma pravo sa "ponukat" ?

kava, najskôr odpoved a potom môžeme pokračovať. Je to tu taký sprostý zvyk mnohých, neodpovedať a klásť otázky. moralisti , aj to je správne??

anneliese je prihlásený top anneliese napísal dňa 16/05/2019 12:45 :

Pascendi má žiaľ pravdu. Reagovaním na takéto príspevky, len podporujú toho prispievateľa k ďalšiemu vyčíňaniu.

kava je odhlásený top kava napísal dňa 16/05/2019 12:52 :

Aj Tebe Mad Max prijemne popoludnie!

Nezabudka, to je aj tvoj zvyk, ty casto odpovedas otazkou. Nezabudka, ty vlastne hovoris, ze zoznamka =  ponukanie sa. Takze to plati na zeny aj muzov. A aj ty sa "ponukas"

Naposledy upravil kava dňa 2019-05-16 13:57 GMT

anneliese je prihlásený top anneliese napísal dňa 16/05/2019 01:13 :

Nezabudka, áno, aj mazaním. Keby tam ostali dva príspevky s tými kopytovcami, boli by tu a nikoho by to netrápilo, toho užívateľa by to prestalo baviť.

nezabudka1234 je odhlásený top nezabudka1234 napísal dňa 16/05/2019 01:19 :

"kava napísal dňa 16/05/2019 01:11 :
Nezabudka, aj teraz napriklad a robis to casto.  (no nechce sa mi hladat v komentaroch) Preco neodpovies na moju otazku a miesto toho davas dalsie otazky mne?"
kava, si krepa? najskor cakam odpoved, potom odpoviem na nasledujucu otázku!
som ti to jasne napisal-
"nezabudka1234 napísal dňa 16/05/2019 12:42 :
... kava, najskôr odpoved a potom môžeme pokračovať. Je to tu taký sprostý zvyk mnohých, neodpovedať a klásť otázky."

kava je odhlásený top kava napísal dňa 16/05/2019 01:22 :

Ach, s tebou je velmi tazka debata. Cloveka to po tych tvojich vykrucackach a otazkach prestane bavit. Ja som odpovedala, ze sa to potom tyka aj muzov, ze ak to beries ako ponukanie sa aj ty sa ponukas. A tak si odpovedz sam sebe, kto ti dava pravo sa ponukat?

Naposledy upravil kava dňa 2019-05-16 14:23 GMT

nezabudka1234 je odhlásený top nezabudka1234 napísal dňa 16/05/2019 01:25 :

"moralisti, čo uznavate pravo na neodpisovanie. Kde v tych vasich knižkach má žena pravo sa ponukať!? Lebo vystavit sa, t.j. foto a všetky info o sebe= ponuka"

--------------
moralisti - jajjan, pascendi

anneliese je prihlásený top anneliese napísal dňa 16/05/2019 01:55 :

Je veľká škoda, že nepozeráme na seba na vlastné slabosti, ale len na vlastné ego.
Pozeráme na druhých ľudí, kde by sme na ňom našli chybu, na čo všetko by sme ho mali upozorniť, ako koná a nemá konať. Sami sebe dávame agendu upozorňovať iných, vyberať im smietky z oka. Ešte dokonca v nadutosti myslíme, že konáme podľa evanielia, napomínať hriešníkov. Ale nie sme my sami v prvom rade hriešni? Napomíname ľudí, že konajú zlo a majú sa naprávať, keď sa nachádza v situácii, kde sme my nikdy ani neboli... Ako by som sa zachovala ja, keby som bola v situácii človeka, ktorého napomínam? Bola by som vzorom, a bez slova by som v tchosti napomenula hriešníka vlastný príkladom?

pascendi je odhlásený top pascendi napísal dňa 18/05/2019 12:44 :

kava ako vidim poriadok sa nepodarilo urobit co admin? Boli tu nejake zaujimave otazky ale do tohoto sa pisat neda.

janjan je odhlásený top janjan napísal dňa 18/05/2019 12:48 :

kava to môže všetko povymazovať, aby sa v tom dalo orientovať.

romantika je odhlásený top romantika napísal dňa 18/05/2019 02:21 :

Pascendi
Káva minule spomínala- v inom blogu, že admin už ani nereaguje... takže..

anneliese je prihlásený top anneliese napísal dňa 18/05/2019 02:27 :

Romantika. Admin reaguje. Treba sa riadiť podľa info na úvodnej stránke.

romantika je odhlásený top romantika napísal dňa 18/05/2019 03:44 :

Aneliese
Ja sa tým riadim len aby sa tým radili aj iní ... :-D  čo to tu vyťahujú :-D:-D

anneliese je prihlásený top anneliese napísal dňa 18/05/2019 03:49 :

Chcela som povedať, admin odpovedá, treba sa riadiť podľa postupu, aký je uvedený na titulnej strane.

romantika je odhlásený top romantika napísal dňa 18/05/2019 03:51 :

Však áno, treba

kava je odhlásený top kava napísal dňa 18/05/2019 04:29 :

Na mna admin nereaguje. Uf, je tak otravne vymazavat to po jednom, nemam na to nervy

Naposledy upravil kava dňa 2019-05-18 17:32 GMT

pascendi je odhlásený top pascendi napísal dňa 18/05/2019 05:57 :

Mne sa nechce velmi neustale rolovat zatapetovanu stranu. Ale snad niekedy este dotiahneme temu tu, pravo a moznost si vybrala spravne, len nesedi ze rovnake pravo ma muz pretoze tym padom by ba zmenili pomery. A na druhej strane hovorime o dvoreni a tam spravne zacina muz a zena ma pravo ci nereagovat ci ukoncit kedy uzna za vhodne, tak muz odpovedat nemoze kedze zena ho neoslovi.

lednacek je odhlásený top lednacek napísal dňa 19/05/2019 06:39 :

Zial vacsina "vztahovych" diskusii na zoznamku sa nesie v duchu "muzi by mali nieco na sebe vylepsit". O vyvazeni diskusii asi velmi nemoze byt rec.

Podla mna by sa zeny mali ucit hovorit NIE a muzi by sa mali ucit prijimat odmietnutie zeny bez reptania. Osobne mi vyhovuje, ked mi zena na zoznamku odpise, ze uz si s niekym pise, viem, ze sa mozem zoznamovat s niekym inym. Podakujem a zazelam vsetko dobre.

Hranie nejakych infantilnych hier na dobijanie nikomu nepomoze a je podla mna na hony vzdialene krestanskym hodnotam (vacsinou muz musi dobijat zenu, ktoru vlastne este dobre nepozna a znasat jej casto roztopasne rozmary, napr. umele vytvaranie ziarlivostnych scen a pod.). Ak upadaju vztahy, tak toto bude jeden z dovodov. Starata casu na devat je dobijanie.

Dobijanie uznavam len v tom zmysle, ze muz pri zene stoji, zaujima sa o nu a buduje si s nou vztah. Ale sem nepatri hranie hier. Hry hraju deti.

Co si na zene vazim, je uprimne jednanie, nie infantilne hry. Hry na ukor niekoho neprinesu do vztahu nic dobre a ani pekne. Len stres, lzi, pretvarku a zabavu na ukor druheho. Potom nech sa muzi necuduju, ze im zeny skacu po hlavach: staci si vsimnut ako zeny stale ocakavaju od muzov, ze muz materialne zabezpeci rodinu, ale muzi uz nemozu ocakavat, ze zena bude starostlivou matkou, ktora aspon obcas navari.

miro3 je odhlásený top miro3 napísal dňa 19/05/2019 08:10 :

Nadviazanie prvého kontaktu slovom ahoj, popíšeme?, a pod. je úplne normálne. Podľa mňa je dôležitejší druhý a následný kontakt. Prvý môže byť len prejavom záujmu začať komunikovať, či overením, či daná osoba vôbec ešte na zoznamku chodí a či má záujem sa zoznámiť alebo upozornením na seba, aby si ma ten druhý vo veľkom množstve všimol a pozrel si o mne info v profile a pod. Vari jej mám napísať, "halo tu som, pozri si môj profil a odpíš mi" ? Každý normálny so záujmom o zoznámenie to spraví automaticky. Ak si už žena s niekym píše, alebo dokonca s viacerými a nestíha nových, neznamená to, že si profil zruší. Stále tam je, noví chalani to nevedia, tak oslovujú. Ženy, v prípade záujmu postačí, ak ho "potrestáte" tak, že sa slušne odzdravíte rovnako Ahoj. Je to lepšie ako namýšľať si, posudzovať a odsúdiť muža, že je neschopný, nekreatívy alebo že jeho záujem sa rovná počtu písmen v správe. Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že ženy, ktoré ma oslovili nie sú v tomto nijako odlišné. Mám od žien oslovenia "ahoj" aj "popíšeme?". Slušne im odpovedám a nenamýšľam si, ani sa s nimi nezahrávam.

miro3 je odhlásený top miro3 napísal dňa 19/05/2019 08:20 :

Ak žena nesmie osloviť prvá muža, tak potom, muž nesmie odpovedať žene, ktorá ho oslovila prvá smile

Podľa mňa, na zoznamku pravidlo, že žena nemá osloviť muža prvá nedáva zmysel. Som rád, že sú ženy, ktoré sa sa vedia prispôsobiť situácii a nesprávajú sa ako naprogramované v každej situácii rovnako. To je ako ked sa spýtaš na kresťanskom zoznamku človeka, ktorý má v profile, že je kresťan, či je kresťan, lebo na iných zoznamkach sa tiež pýtaš. Proste bez rozmyslu ideš vždy rovnako smile

kava je odhlásený top kava napísal dňa 19/05/2019 08:36 :

Miro3, ked mne niekto napise ahoj, popiseme, vacsinou sa nedocka ani toho - ahoj, avsak niekedy s lutosti odpisem a upozornim toho odosielatela , ze na taku spravu zeny nebavi odpisovat. Mna osobne teda nebavi taka primitivna konverzacia.

pascendi je odhlásený top pascendi napísal dňa 19/05/2019 08:57 :

Vidim ze je to tu vycistene tak skusim nadviazat. kava normalne by bolo sa spytat odkial je to pravo, ale to si myslim ze vies, a nebudeme tu riesit jedinca co chce aby to pravo bolo dane Bohom, zrejme mu Boh schvaluje aj zasady slusneho spravania, slusneho stolovania, spravania sa v cestnej premavke atd. My sa budeme drzat toho co schvalil este zdravy rozum a co bol vseobecny konsenzus. Ja urcite pokladam za vrcholt obdobie rytierstva a potom dajme tomu gentlemansta bez dnesnych modernych vplyvov ktore stoja na kadejakych pobludenych myslienkovych konceptoch a ktore ci zredukovali ci okliestili to dobre, overene(zdanlivo opili rozkom a tvrdia ze yena uzasne polepsila a pritom opak je pravdou a ine . A ked tvrdime pravo tak znamena bez sankcie, napr. keby dal Boh pravo hresit, tak nemoze nijako postihovat hriesnika, kdezto dal moznost s prislusnymi sankciami za nedodrzanie ci odmenou za splnenie. kava ako to aplikujeme sem?

nezabudka1234 je odhlásený top nezabudka1234 napísal dňa 19/05/2019 12:07 :

pascendi, stale riešiš právo na neodpisovanie žien. Ale ešte si nedal informaciu,  odkial pochádza právo ženy sa ponukať!? Lebo vystavit sa, t.j. foto a všetky info o sebe= ponuka.
A keby si použil ten istý zdroj ako k neodpisovaniu, bolo by to fajn smile

pascendi je odhlásený top pascendi napísal dňa 19/05/2019 12:41 :

uz formulacia "ponukat sa" vzbudzuje nejasne myslienky kazdopadne kto tu mal podozrenie ze tym robi nieco nekale mal to riesit, toboz ak tu naznacuje nieco amoralne, a pritom sam tu veselo bol a tuto vec si nevyriesi, co chce spatne ziskat nejake aliby? to ja riesit nemienim, ja take problemy nemam. a dufam ze ani kava nie, a ze tu nechodi "ponukat sa".

nezabudka1234 je odhlásený top nezabudka1234 napísal dňa 19/05/2019 01:07 :

pascendi, zase len tvoje fantazmagorie.
tak ti to napišem jednoduchšie.
Tým, že žena pride na zoznamko, aktivne vyhladava zoznamenie. skratka o tom taka stranka je .
to , čo tu ty vytahuješ o prave neodpísať, sa tyka listov, ktoré pridu bez výzvy (učast na zoznamovacej stranke vyzvou je) na domacu adresu.
ja nepotrebujem žiadne aliby, a už vobec nie od take podvodnika ako si ty.

takže prečo riešiš sekundarnu vec a nemáš vyriešenu primarnu? t.j. može sa "ponukat" zena? zopakujem- v profile je uvedené-hladam muža ,a k tomu info o žene na zaklade ktorých sa muž rozhoduje grin A  ty sa mozes aj roztrhat, je to tak smile smile smile

nezabudka1234 je odhlásený top nezabudka1234 napísal dňa 19/05/2019 01:07 :

duplikat

Naposledy upravil nezabudka1234 dňa 2019-05-19 14:14 GMT

romantika je odhlásený top romantika napísal dňa 19/05/2019 01:09 :

A mala by byť aj samozrejmosťou to, že keď tú niekto je a má v profile zadané, že hľadá opačné pohlavie, že je nezadaný/á... A keď je zadaný/á tak tam mám mať napísané v kolónke hľadám: NIKOHO...treba to tu zdôrazniť

nezabudka1234 je odhlásený top nezabudka1234 napísal dňa 19/05/2019 01:15 :

romantika, okrem moslimov smile

romantika je odhlásený top romantika napísal dňa 19/05/2019 01:17 :

Heh to je iná kapitola :-)

nezabudka1234 je odhlásený top nezabudka1234 napísal dňa 19/05/2019 01:33 :

zatial smile smile

janjan je odhlásený top janjan napísal dňa 19/05/2019 02:00 :

Prečo tie smajlíky?

nezabudka1234 je odhlásený top nezabudka1234 napísal dňa 19/05/2019 02:00 :

ty daj radsej odpovede
strasiak

Naposledy upravil nezabudka1234 dňa 2019-05-19 15:01 GMT

janjan je odhlásený top janjan napísal dňa 19/05/2019 02:05 :

Odpovede hľadaj sám. Tam, kde sa hľadať majú.

pascendi je odhlásený top pascendi napísal dňa 19/05/2019 02:19 :

nezabudka este raz teda nemam dojem ze tu je bordel a ak ty mas nejaky problem ries u kompetentnych.
Podsuvanim svojich predstav nic nedosiahnes, ak mas istotu ze sa tu zeny "ponukaju" tak to ries ja take predstavy nemam a nevidim ani najmensi dovod ich mat.(to by som musel mat silnu davku fantazie a zlej vole

nezabudka1234 je odhlásený top nezabudka1234 napísal dňa 19/05/2019 02:23 :

jajjan, to ty mi tu podstrkuješ udajne niečo dokazujuce članky.  a ešte to vzápätí vymažeš grin
si len ubohy strašiak. najdi si nejaký mak smile

nezabudka1234 je odhlásený top nezabudka1234 napísal dňa 19/05/2019 02:25 :

pascendi, tvoje fantazie smile , nikdy nič k veci, len kopu balastu
bordel z toho robiš ty, ked tu pozdvihuješ právo neodpisovat na zaklade tvojho osobneho moralneho kodexu. lenže ty mas daleko od vzoru pre ostatných

pascendi je odhlásený top pascendi napísal dňa 19/05/2019 02:44 :

ani sa nejdem unuvat pozadovat co len ukazat kde je balast ci fantazie to by bola skoda casu a dranie klavesnice, treba si na handrkovanie hladat inych. moje posledne slovo

len pre inych neskusajte ad hominem.

nezabudka1234 je odhlásený top nezabudka1234 napísal dňa 19/05/2019 02:47 :

podvodniček, aké ad hominem?
stale ma nepoznáš?

miro3 je odhlásený top miro3 napísal dňa 20/05/2019 03:41 :

V článku sa jednoduché oslovenie opisuje ako niečo nevhodné, nefunkčné a ničnehovoriace, čo nie je pravda. Je nositeľom nadviazania kontaktu. Aj bežne v živote sa najprv pozdravíš a získaš tým veľmi dôležitú prvotnú informáciu o stave, atmosfére, nálade, či a ako budeš pokračovať v komunikácii a pod. A keď sa spojenie nadviaže, tak sa pokračuje v konverzácii. Prvé ahoj nepovažujem za konverzáciu. Je to nadviazanie. Odpovedanie na oslovenie je znakom záujmu konverzovať, neodpovedanie je znakom nezáujmu konverzovať (resp. že na druhej strane nik nie je). Následná konverzácia samozrejme už by mala mať nejaký obsah. Po prvom oslovení ani netreba nič vysvetľovať, hodnotiť, to by som začal až pri konverzácii. Na oslovenie je prípustné aj neodpovedať, alebo odpovedať neskôr, keď situácia dovolí (a práve niečo obsažnejšie je v tomto skôr nevýhodou, lebo je neslušné na obsah neodpovedať, takže viac "núti" k odpovedi, aj keď nechceš). Nevidím dôvod neodpovedať, ak môžem a chcem komunikovať, len preto, že má oslovenie jedno slovo alebo také či onaké a pod. Niektorí (najmä skúsenejší a náročnejší) riešia už samotné oslovenie, iní ho neriešia, zoznámia sa aj po ahoj-ahoj (toto článok popiera). Kto chce komunikovať, odpovie na čokoľvek, nerieši, kto si vyberá, ten už nereaguje na hocičo. To je pochopiteľné. Dodám ešte zo skúsenosti, po jednoduchom Popíšeme? sme si s dotyčnou výborne popísali, ani náznak primitivizmu smile

miro3 je odhlásený top miro3 napísal dňa 20/05/2019 04:09 :

Právo máš vtedy, ak existuje zákon, ktorý ho priznáva. Zákonom je Biblia, ústava, právne predpisy a iné záväzné zásady. Morálka, zdravý rozum, všeobecný konsenzus a pod. nie sú zákonmi, takže nie je právom ale možnosťou sa podľa nich riadiť alebo nie a nemožno sa domáhať, ak sa ti daného nedostáva.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:03 :

Toto máš za tých tvojich 27 nedelných spamov na mojom blogu.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:03 :

Toto máš, za spamovanie môjho blogu Orientácia, ktorý ťa vraj nezaujma.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:04 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Posledné dni, ktorý si vraj ani nečítala.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:04 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Posledné dni, ktorý si vraj ani nečítala.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:06 :

Toto máš za spamovanie môjho hudobného blogu Kopytovcami, pretože si slabomyselná.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:06 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Cenzúra, pretože si nechápavá a všade chceš mať posledné slovo.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:07 :

Toto máš za spamovanie všetkých tých blogov, kde ťa posielajú preč ale ty si chodíš realizovať závislosť na internetovej pozornosti.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:07 :

Toto máš za tých tvojich 27 nedelných spamov na mojom blogu.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:08 :

Toto máš, za spamovanie môjho blogu Orientácia, ktorý ťa vraj nezaujma.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:08 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Posledné dni, ktorý si vraj ani nečítala.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:08 :

Toto máš za spamovanie môjho hudobného blogu Kopytovcami, pretože si slabomyselná.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:08 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Cenzúra, pretože si nechápavá a všade chceš mať posledné slovo.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:09 :

Toto máš za spamovanie všetkých tých blogov, kde ťa posielajú preč ale ty si chodíš realizovať závislosť na internetovej pozornosti.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:09 :

Toto máš za tých tvojich 27 nedelných spamov na mojom blogu.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:09 :

Toto máš, za spamovanie môjho blogu Orientácia, ktorý ťa vraj nezaujma.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:10 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Posledné dni, ktorý si vraj ani nečítala.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:10 :

Toto máš za spamovanie môjho hudobného blogu Kopytovcami, pretože si slabomyselná.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:10 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Cenzúra, pretože si nechápavá a všade chceš mať posledné slovo.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:11 :

Toto máš za spamovanie všetkých tých blogov, kde ťa posielajú preč ale ty si chodíš realizovať závislosť na internetovej pozornosti.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:11 :

Toto máš, za spamovanie môjho blogu Orientácia, ktorý ťa vraj nezaujma.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:12 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Posledné dni, ktorý si vraj ani nečítala.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:12 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Posledné dni, ktorý si vraj ani nečítala.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:12 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Posledné dni, ktorý si vraj ani nečítala.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:12 :

Toto máš za spamovanie môjho hudobného blogu Kopytovcami, pretože si slabomyselná.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:12 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Cenzúra, pretože si nechápavá a všade chceš mať posledné slovo.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:13 :

Toto máš za spamovanie všetkých tých blogov, kde ťa posielajú preč ale ty si chodíš realizovať závislosť na internetovej pozornosti.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:13 :

Toto máš za tých tvojich 27 nedelných spamov na mojom blogu.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:13 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Posledné dni, ktorý si vraj ani nečítala.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:14 :

Toto máš za spamovanie môjho hudobného blogu Kopytovcami, pretože si slabomyselná.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:14 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Cenzúra, pretože si nechápavá a všade chceš mať posledné slovo.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:14 :

Toto máš za spamovanie všetkých tých blogov, kde ťa posielajú preč ale ty si chodíš realizovať závislosť na internetovej pozornosti.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:16 :

Toto máš za tých tvojich 27 nedelných spamov na mojom blogu.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:16 :

Toto máš za tých tvojich 27 nedelných spamov na mojom blogu.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:16 :

Toto máš za tých tvojich 27 nedelných spamov na mojom blogu.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:16 :

Toto máš za tých tvojich 27 nedelných spamov na mojom blogu.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:16 :

Toto máš za tých tvojich 27 nedelných spamov na mojom blogu.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:16 :

Toto máš za tých tvojich 27 nedelných spamov na mojom blogu.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:18 :

Toto máš, za spamovanie môjho blogu Orientácia, ktorý ťa vraj nezaujma.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:18 :

Toto máš, za spamovanie môjho blogu Orientácia, ktorý ťa vraj nezaujma.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:18 :

Toto máš, za spamovanie môjho blogu Orientácia, ktorý ťa vraj nezaujma.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:18 :

Toto máš, za spamovanie môjho blogu Orientácia, ktorý ťa vraj nezaujma.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:18 :

Toto máš, za spamovanie môjho blogu Orientácia, ktorý ťa vraj nezaujma.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:19 :

Toto máš, za spamovanie môjho blogu Orientácia, ktorý ťa vraj nezaujma.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:19 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Posledné dni, ktorý si vraj ani nečítala.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:19 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Posledné dni, ktorý si vraj ani nečítala.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:19 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Posledné dni, ktorý si vraj ani nečítala.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:19 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Posledné dni, ktorý si vraj ani nečítala.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:19 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Posledné dni, ktorý si vraj ani nečítala.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:19 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Posledné dni, ktorý si vraj ani nečítala.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:20 :

Toto máš za spamovanie môjho hudobného blogu Kopytovcami, pretože si slabomyselná.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:20 :

Toto máš za spamovanie môjho hudobného blogu Kopytovcami, pretože si slabomyselná.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:20 :

Toto máš za spamovanie môjho hudobného blogu Kopytovcami, pretože si slabomyselná.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:20 :

Toto máš za spamovanie môjho hudobného blogu Kopytovcami, pretože si slabomyselná.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:20 :

Toto máš za spamovanie môjho hudobného blogu Kopytovcami, pretože si slabomyselná.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:20 :

Toto máš za spamovanie môjho hudobného blogu Kopytovcami, pretože si slabomyselná.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:21 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Cenzúra, pretože si nechápavá a všade chceš mať posledné slovo.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:21 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Cenzúra, pretože si nechápavá a všade chceš mať posledné slovo.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:21 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Cenzúra, pretože si nechápavá a všade chceš mať posledné slovo.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:21 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Cenzúra, pretože si nechápavá a všade chceš mať posledné slovo.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:21 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Cenzúra, pretože si nechápavá a všade chceš mať posledné slovo.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:22 :

Toto máš za spamovanie všetkých tých blogov, kde ťa posielajú preč ale ty si chodíš realizovať závislosť na internetovej pozornosti.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:22 :

Toto máš za spamovanie všetkých tých blogov, kde ťa posielajú preč ale ty si chodíš realizovať závislosť na internetovej pozornosti.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:22 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Cenzúra, pretože si nechápavá a všade chceš mať posledné slovo.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:22 :

Toto máš za spamovanie všetkých tých blogov, kde ťa posielajú preč ale ty si chodíš realizovať závislosť na internetovej pozornosti.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:22 :

Toto máš za spamovanie všetkých tých blogov, kde ťa posielajú preč ale ty si chodíš realizovať závislosť na internetovej pozornosti.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:22 :

Toto máš za tých tvojich 27 nedelných spamov na mojom blogu.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:23 :

Toto máš, za spamovanie môjho blogu Orientácia, ktorý ťa vraj nezaujma.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:23 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Posledné dni, ktorý si vraj ani nečítala.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:23 :

Toto máš za spamovanie môjho hudobného blogu Kopytovcami, pretože si slabomyselná.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:23 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Cenzúra, pretože si nechápavá a všade chceš mať posledné slovo.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:23 :

Toto máš za spamovanie všetkých tých blogov, kde ťa posielajú preč ale ty si chodíš realizovať závislosť na internetovej pozornosti.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:24 :

Toto máš za spamovanie všetkých tých blogov, kde ťa posielajú preč ale ty si chodíš realizovať závislosť na internetovej pozornosti.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:24 :

Toto máš za tých tvojich 27 nedelných spamov na mojom blogu.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:24 :

Toto máš, za spamovanie môjho blogu Orientácia, ktorý ťa vraj nezaujma.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:24 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Posledné dni, ktorý si vraj ani nečítala.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:25 :

Toto máš za spamovanie môjho hudobného blogu Kopytovcami, pretože si slabomyselná.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:25 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Cenzúra, pretože si nechápavá a všade chceš mať posledné slovo.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:25 :

Toto máš za spamovanie všetkých tých blogov, kde ťa posielajú preč ale ty si chodíš realizovať závislosť na internetovej pozornosti.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:25 :

Toto máš za tých tvojich 27 nedelných spamov na mojom blogu.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:26 :

Toto máš, za spamovanie môjho blogu Orientácia, ktorý ťa vraj nezaujma.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:26 :

Toto máš za spamovanie môjho blogu Posledné dni, ktorý si vraj ani nečítala.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 07:26 :

Toto máš za spamovanie môjho hudobného blogu Kopytovcami, pretože si slabomyselná.

kava je odhlásený top kava napísal dňa 20/05/2019 09:35 :

Neviem, co tu madmax trepes , ze ja som zacala, ked to kazdy videl, ze si zacal ty- kazdy videl, co si robil na tomto blogu a ja som ti na to az POTOM napisala na blog orientacia, ze ake to je? ked niekto robi tebe, co ty jemu.

kava je odhlásený top kava napísal dňa 20/05/2019 09:41 :

Neviem, co tu madmax trepes , ze ja som zacala, ked to kazdy videl, ze si zacal ty- kazdy videl, co si robil na tomto blogu a ja som ti na to az POTOM napisala na blog orientacia, ze ake to je? ked niekto robi tebe, co ty jemu.

kava je odhlásený top kava napísal dňa 20/05/2019 09:41 :

Neviem, co tu madmax trepes , ze ja som zacala, ked to kazdy videl, ze si zacal ty- kazdy videl, co si robil na tomto blogu a ja som ti na to az POTOM napisala na blog orientacia, ze ake to je? ked niekto robi tebe, co ty jemu.

kava je odhlásený top kava napísal dňa 20/05/2019 09:41 :

Neviem, co tu madmax trepes , ze ja som zacala, ked to kazdy videl, ze si zacal ty- kazdy videl, co si robil na tomto blogu a ja som ti na to az POTOM napisala na blog orientacia, ze ake to je? ked niekto robi tebe, co ty jemu.

kava je odhlásený top kava napísal dňa 20/05/2019 09:42 :

Neviem, co tu madmax trepes , ze ja som zacala, ked to kazdy videl, ze si zacal ty- kazdy videl, co si robil na tomto blogu a ja som ti na to az POTOM napisala na blog orientacia, ze ake to je? ked niekto robi tebe, co ty jemu.