Archívy

Reklama

Sapientia : Orientácia

Tu budem vyťahovať inteligentné prednášky a diskusie, poskytujúce orientáciu v chaose našich posledných dní.
Pridal mad_max on 12/05/2019 09:34

Komentáre (6)

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 12/05/2019 10:03 :

Pohladná slečna, pod pracovnou prezývkou Critical Condition, si do svojho vysielania pozvala antropológa Edwarda Duttona. V tejto diskusii preberajú príčiny pádu civilizácie, význam religiozity pre prežitie aj čas zostávajúci do nezvratného konca - než populácia zdegeneruje natolko, že sa Západná Civilizácia stane neudržatelnou. The Inevitable Decline of Civilization

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 12/05/2019 10:15 :

Podnetný rozhovor medzi Rooshom V a Critical Condition - vzťahy, stav moderných žien, zoznamovanie. Roosh V Meets Critical Condition

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 15/05/2019 05:40 :

Áno Kava, to je Ten, ktorý ty niesi.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 16/05/2019 04:47 :

Sedem stupňov úpadku civilizácie a ich vzťah k tomu čo vidíme v našej Západnej kultúre. The Death of Western Culture

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 08:39 :

Na mikro-úrovni, je možné pozorovať dnešnú žalostnú absenciu orientácie na prípade Kavy.

Ešte je hore jeden z 10 komentárov, že ""Orientaciu v chaose sveta poskytuje len Boh.". Jeden som ponechal.

Tej chaotickej bytosti som predložil férovú ponuku, nech mi nespamuje moje blogy a ja nebudem chodiť na jej. Však som ani nechodil, nič zaujmavé tam pre mňa nieje.

Neprijala, vahrážala sa, že ona si bude písať a ja budem zmazaný. Ako musí byť človek sprostý, aby druhého obmedzoval a nečakal žiadnu reakciu?

Je závislá na tejto stránke, lebo na väčšine ostatných, kde funguje moderácia, by už dávno nebola. Žije v ilúzii internetovej komunity, lebo nikoho nemá.

Teraz vyplakáva, aký má zničený život, pretože sa jej niekto "mstí" a "šikanuje ju". Nemôže si v klude organizovať to svoje virtuálne miestečko kam sa utiahla, jej posledné miesto - ktoré jej poskytuje ilúziu sociálnej akceptácie.

Kava, snažím sa poskytnúť ti základnú orientáciu, robím to pre teba, uvedom sa a začni sa správať ako dospelá. Pracuj na sebe a neotravuj ostatných ludí. Daj pokoj a bude ti tiež daný. Niesi ničím výnimočná a nepatria ti žiadne privilégiá.

mad_max je odhlásený top mad_max napísal dňa 20/05/2019 08:53 :

Práve mi napísala Kava: "nevadi ti, ze to vidi cele zoznamko? aj to co si napisal?"

Odpísal som: "Nie. Na mojej strane je pravda, nepotrebujem mať na svojej strane Zoznamko. Ak sa nenapravíš, tu si skončila."

Ona ešte stále nevidí, čo ostatným robí, že tu nieje zvlášť oblúbená, že mienka o nej nieje vysoká, a hlavne že jej spamy niesú obohacujúce.

Dostala jednoduchú ponuku, vymazať jej 27 nedelných spamov, a mohla mať svoju ilúziu popularity. Neprijala, ostáva mi ešte sa s ňou snažiť.