Archívy

Reklama

Postrehy : Prieskum

Vypracoval som prieskum pre vlastnú potrebu a možno aj poučenie druhých. Vytvoril som dva profily mladých žien, jeden bez fotky (vek 29, osobné info: "Spýtaj sa." ) a druhý s fotkou (vek 24, osobné info: "Eniky, beniky." ). Počas prvých štyroch týždňov som na prvý obdržal v priemere 0,75 správy za deň, na druhý 0,86 správy za deň. Prvý deň som obdržal až osem správ na každý a na oba pokračujem dostávať správy po dnešný deň.

Prosím pri tejto príležitosti, zúčastnených mužov, o zhovievavosť. Nimi investovaný čas som využil na vec prospešnú najmä im.

Okrem velmi stručných správ, obdržal som aj niekolko solídnych ponúk. Tým však, ktorí mi písali, ako ich môj profil zaujal a že tam dokonca vyčítali kompatibilitu so sebou (v tak retardovaných a neúctivých profiloch!), odkazujem pozastaviť sa nad otázkou svojej mužnosti a sebaúcty. Je tu tiež ten, ktorý mi napísal až tri krát, napriek tomu že nedostal žiadnu odpoveď - podla vizáže aj spôsobu prejavu má možnosť obstáť v reálnom svete a radím mu aby konal podla toho.

Údajne, internetové zoznamky vznikli pôvodne pre homosexuálov, ktorí sa nemohli zoznámiť inak. Zvážte, nakolko sa vám vyplatí investovať svoj čas do takého nástroja, ktorého priestor je zamorený internetovo závislími, sociopatickými existenciami a narcisistickými ženami. Na požiadanie poskytnem rôzne ďalšie psychologické štúdie autizmu, súčasnej spoločenskej disfunkčnosti a zvlášť spoločenskej neschopnosti moderných žien.
Pridal stvorenie on 12/03/2019 11:22

Komentáre (20)

ranger je odhlásený top ranger napísal dňa 12/03/2019 01:28 :

Hehehe, toto je dobrééééé grin grin grin
ja som myslel, že tento portál slúži pre spájanie ľudí a nie na sociálne prieskumy v spoločnosti tongue

happy_day je prihlásený top happy_day napísal dňa 12/03/2019 02:28 :

Ženy se dnes na internetu vůbec nesnaží, protože jsou zvyklé, že je zavalí zprávy od spousty mužů, i kdyby si na profil napsaly jen to, že jsou mladá, štíhlá žena.

Což je ovšem i vina mužů, že píšou na každý profil a hloupost samotných žen, které si myslí, že jim každý píše proto, že ony samy jsou tak vyjímečné. Žena sice dostane 10 zpráv denně, muž ale napíše denně deseti ženám.

Naposledy upravil happy_day dňa 2019-03-12 14:29 GMT

Naposledy upravil happy_day dňa 2019-03-12 14:29 GMT

bady83 je odhlásený top bady83 napísal dňa 12/03/2019 06:48 :

Milý užívateľ s názvom stvorenie . Páči sa mi myšlienka že  chceš pomôcť  chlapom v tom aby boli na internete úspešnejší , každopádne si myslím že zvolený prístup je slušne povedané.....  dosť nešťastný . Vytvorením fejkových  profilov si klesol minimálne o level nižšie  než na aký sa pasuješ ....Každopádne aby som ťa len nehejtoval , pred dvoma rokmi som náhodou robil rovnaký  experiment   ,len s tým rozdielom že som použil kamarátku  a jej reálny účet na Pokeci a bola to fakt bieda...tongue

P.S.: Som zvedavý či aj môj komentár vymažeš ...tongue

stvorenie je odhlásený top stvorenie napísal dňa 12/03/2019 09:54 :

Áno, vymazal som pár komentárov. Pretože, ak mi píšu že bývam u matky a mal som radšej poumývať riad, je to jasná zlá vôla a ja nemám záujem o internetové boje.

Ja si naopak myslím, že je dobré nastaviť zrkadlo, pretože je vela tých čo si situáciu neuvedomujú. Nepovedal by som, že mi išlo o to, aby boli muži úspešnejší práve na internete. Mali by skôr vedieť, že na internete úspešnejší nebudú. Je to o šťastí. Či im to bude stáť za investíciu aj po uvedomení do čoho idú je už na nich.

Vlastne neviem, prečo by mal vôbec niekto byť pobúrený. Viaceré tie správy od mužov boli podla šablóny, to isté posielajú kol-dokola do nemoty. Že píšu retardovaným dievčatám, ktoré sa neobťažujú nacapiť si vlastnú fotku, alebo o sebe napíšu len "eniky beniky", to je ich problém. Nech sa potom netvária, že ja som ich podviedol, ja som im len nastavil zrkadlo. To je aj vysvetlenie, prečo som tiež vymazal komentár hentej diskusnej stálice, čo tu tiež figuruje pod kreslenou postavičkou, čo sa vyššie sťažovala že vraj znudený muži sa skrývajú za profilmy krások - tá je mimo, lebo o kráskach sa nebavíme. Ja som žiadny poriadny profil nevytvoril. To že ona nemá profil krásky, to ja už dôvod nepoznám.

Naposledy upravil stvorenie dňa 2019-03-12 22:04 GMT

sivy je odhlásený top sivy napísal dňa 12/03/2019 10:47 :

stvorenie thumbs up konecne normalny blok a nie tie sladke predpubertalne blogy od kavy. thumbs up

11111 je odhlásený top 11111 napísal dňa 13/03/2019 10:19 :

Káva

Neboli kritické ale útočné čo som čítal

To je veru trápne ako uvádzaš

staum je odhlásený top staum napísal dňa 13/03/2019 10:28 :

potom ale neplacte ak sa zamilujete do  neexisatujucej zeny


To sa dá v ktorom svete? :-D v takom by som nechcel žiť!

stvorenie je odhlásený top stvorenie napísal dňa 14/03/2019 12:57 :

Internetový spôsob zoznamovania naživo:
https://youtu.be/fNVV_PjeIRQ
https://youtu.be/FouxYRtr3Ok

Mužovi sa videlo až 16 z 30. Spätne, iba 6 zo 16 opätovalo záujem. Z tých 6 si on vybral 1, s ktorou chce ísť na rande.

Mladej žene (ktorá na škále atraktivity od 1 do 10 nestojí snáď ani na 5. priečke, ale to je na vás), stálo za zváženie iba 8 z 30 (len polovica). Iba 2 z tých 8 sa rozhodli odísť a až 6 opätovalo záujem (the thirst is real!). Napriek tomu, ani jeden z nich jej nebol dosť dobrý, aby sa rozhodla pre rande.

Záverom, muž komentoval aké je divné hodnotiť celú osobu v piatich sekundách, žena sa však sťažovala že necítila "all around connection" (celkové spojenie). Je vám jasné chlapci, aké sú vaše šance a kam je trh dnes naklonený, pri tak nerealistických očakávaniach žien. Teraz je vám tiež jasné, kto je otvorenejší pristupovať na kompromisy a spoznávať druhú stranu, kto naopak je presvedčený že mu je svet dlžný.

Ja vám samozrejme prajem úspechy vo vlastnom rozvoji, aby ste poznanie sveta a povahy žien využili vo svoj prospech a aby ste pestovali mužské kvality. Určite nikomu z vás neradím kupovať si teraz počítačové hry a opúšťať sa. Ženám ako z toho videa, na druhej strane, radím - aby začali s kupovaním mačiek a psov už teraz.

stvorenie je odhlásený top stvorenie napísal dňa 14/03/2019 06:53 :

Internetové boje a pomätencov, čo si tu chcú mastiť ego, naďalej mažem. Ak im nieje jasné, že mám právo držať to tu prehladné, nech sa postavia nahé/í na námestie. Budú populárnejšie.

kava je odhlásený top kava napísal dňa 14/03/2019 09:21 :

Zena z toho videa bola este makka, ja by som si z nich vybrala s prizmurenym okom do "druheho kola"  maximalne dvoch.

sivy je odhlásený top sivy napísal dňa 14/03/2019 10:37 :

kafičko ty si mozes vyberat maximalne nazov tvojich blogov alebo farbu ponožiek ktore si ráno natiahneš. ty mozeš byt rada a v´dacná keď si nejaký chlap vybere teba. ..ale snivaj ´dalej s tvojimi pubertálnimi predstavami a takmer 35 rokov ktoré udajne máš mozeš iba snivať......to na tom videu je pre teba a tebe podobne ktorých tu je vela iba fikcia, sci-fi.

jedinecny je odhlásený top jedinecny napísal dňa 15/03/2019 05:59 :

Dakujeme za prieskum.Aj zeni aj muzi sa menia a to je znak blizenia sa konca.Nase babicki sa vidavali 16 rocne,mali vela deti a boli uctievane od muza a jeho rodine.Dnes 30 rocna zena este si prebera.Ktora je stastnesia?

stvorenie je odhlásený top stvorenie napísal dňa 15/03/2019 04:25 :

Človek sa tu navymazáva, uff... Každý zúčastnený prieskumu dostal odkaz na tento blog, ale z nejakého dôvodu tu pyskujú tie čo sa ich to najmenej týka. Kadekto si tu robí eldorádo, prevažne len osočovanie, alebo takmer nič prínosné na zamyslenie.

kava je odhlásený top kava napísal dňa 15/03/2019 04:30 :

-

Naposledy upravil kava dňa 2019-03-16 11:44 GMT

11111 je odhlásený top 11111 napísal dňa 15/03/2019 04:41 :

Kava napísal dňa 15/03/2019 04:30 :
"Napriek tomu, ze monitorujeme podvodnikov
uz po prihlaseni a hned ich mazeme, sem tam sa im podari uniknut nasej pozornosti, preto ak natrafite na niekoho podozriveho, prosim kontaktujte ma emailom info@zoznamko.sk, dakujem"Ty i prskavka tu už nema čo robyť

Ešteže že admin je zhovievavý

11111 je odhlásený top 11111 napísal dňa 15/03/2019 05:12 :

Stvorenie

Musíš pochopiť  tych angažovaných (aktery) sa neozvu,  lebo by sa tak sami priznali

stvorenie je odhlásený top stvorenie napísal dňa 15/03/2019 11:01 :

Ale čoby, hneď sa dvaja ozvali, zobrali to športovo. Mňa predsa ani nenapadlo, pranierovať niekoho za tak prirodzenú vec ako osloviť dievča, len som poukázal na nevyváženosť trhu (sami vedia, kolko správ oni dostanú). Čo kto tým akože-dievčatám napísal je len medzi nami, však sa tu nik nemá za čo hanbiť. Zvyšok ale nemá záujem prejavovať sa v idiotskych nepriatelských prestrelkách. Sú tu kvôli zoznámeniu. To len pár indivíduí tu zachvacuje všetok verejný priestor. Zopár žien čo nemajú nič ženskosti, pretože sa natrepú do každého mužského priestoru a presadzujú zvlášť otravným spôsobom a zopár pritrúblych mužov, ktorí im robia okázalé garde v nádeji že si u nich zvýšia popularitu.

Tá kofeínová maniačka mi teraz poslala správu, v ktorej sa mi vyhráža nahlásením (umiestnil som ju verejne, medzi svoje obrázky). Píšem ti tu, ty chudera, že je po všetkom. My sme si svoj prieskum spravili, ja som ho zrealizoval a všetci zúčastnení prečítali. Je mi úplne jedno, či ma nahlásiš a ako to dopadne. Je mi tiež jedno, kto na tejto stránke ostane a do kedy. Konečne si zneistela, či sama nezabíjaš svoj úbohý život vo virtuálnom priestore, kde sú falošné profily, za ktorými sa nič neskrýva, a kde ťa nik nemá rád. Nikto sa s tebou nechce rozprávať, len ty sa všade trepeš. Vytesaj si to do mramorovej časti svojho mozgu.

stvorenie je odhlásený top stvorenie napísal dňa 15/03/2019 11:01 :

Tri alebo dve ženy sú tu tak otravné, že potrebujú odbornú pomoc. Niekto by im mal vbiť do palice, že tak invazívnym správaním si nikoho nezískajú.

Mali by tu viacerí pochopiť, že blog je individuálnym priestorom, kde autor (teda tu ja) rozhoduje, či vôbec umožní umiestniť čitatelom komentáre. To už aký musí byť človek hlupák, keď ma tu hneď z príchodu urazí a ešte sa opakovane bude chodiť sťažovať, že ho mažem. Ste vy vôbec sociálne kalibrovaní? Čo čakáte?

kava je odhlásený top kava napísal dňa 16/03/2019 11:52 :

Ano, vymzal som zopar komentarov
cize VSETKY kriticke

lebo neviem prijat kritiku a zverejnujem sukromne spravy, som skratka ...pozri moj profilovy obrazok

stvorenie je odhlásený top stvorenie napísal dňa 16/03/2019 12:39 :

Si tela. Čo si to tu splietala o pomste Gilgameša? Keď niečo napíšeš, tak si za tým stoj. Alebo, ak máš tak krehké ego, neser sa mužom do priestoru. Určite trpíš nejakou miernou formou autizmu. Čerpáš z tohoto tu nejaké uspokojenie? Možno máš dokonca orgazmus, že ti nejaký muž odpísal. Píš si čo chceš, do zajtra tu nebudem a komentáre nechávam naďalej povolené - môžeš sa tu sama vyblázniť, ešte dvoch-troch si zožeň do partie a predvedte nám to panoptikum príšer. Teším sa.