Archívy

Reklama

Financna deformacia zoznamovacieho prostredia a zoznamovacich vztahov. : Platene ovplyvnovanie zoznamovania.

Zoznamovanie a vytvaranie dvojic  ma svoju prirodzenu krasu, dostojnost, radost, spolocensku a ludovu tradiciu. Ludia pri zoznamovani prezivaju krasne obdobie, ktore dostali a ktore im patri.

Niekto neznamy za nami pride s fantastickou ponukou, ze nech sa zbytocne nenamahame a nestracame cas, ze on za nas urobi zoznamenie, a on nas lepsie zoznami ako sa my sami vieme zoznamit, velmi nas zvyhodni pred ostatnymi  zoznamujucimi, budeme mat lepsiu manzelku alebo  lepsieho manzela. On nam chce pomoct v nasom zoznamovani. Taku pomoc potrebujeme. To sa nam oplati.

Mozno by som mu uveril, ze to mysli uprimne so mnou, keby to nemalo jeden hacik.

Peniaze.
Staci len zaplatit.

Komu sluzia takyto plateny agenti a kto su ich  zamestnavatelia a zakaznici. Napad asi nie je krestansky a nepochadza zo Slovenska.

Takzvana spolocenska smotanka, majetny  rozvedeny chlapy a majetne rozvedene zeny si zelaju nove vztahy s novymi slobodnymi partnerkami a novymi slobodnymi partnermi.

Sami nevedia tento problem vyriesit, tak si na pomoc zavolaju platenu zoznamovaciu agenturu s profesionalnymi psychologmi vyskolenymi specialne na tento ucel.

Ti vas uz bez problemov dostanu kam chcu. Pouziju na vas svoje overene psychologicke triky. Funguju spolahlivo. Nestanme sa ich obetami.

Agentura chce svojvolne riadit, menit a ovplyvnovat prirodzeny proces vytvarania manzelskych dvojic podla toho, ktory klient  jej kolko zaplati.
Pridal vyzivatel on 03/11/2018 11:51

Komentáre (5)

andreiosemaria je odhlásený top andreiosemaria napísal dňa 08/11/2018 07:28 :

Bežne sa tomu hovorí dohadzovačstvo a keď sa za to platí ľahko sa to môže zmeniť aj v kupliarstvo. Nič nové. Akurát v poslednom čase internet umožnil obchodníkom s blbosťou nebývalé možnosti zárobku. V oblsti vzťahov sa takto vyrojilo množstvo koučov, mentorov a učiteľov, ktorí vás za "pár drobných" naučia ako zbaliť správneho partnera. Skôr však než niekoho zbalíte skončíte v lepšom prípade ošklbaní. V tom horšom je to spôsob ako si privodiť duševný úraz.

krvavamery je odhlásený top krvavamery napísal dňa 08/11/2018 08:16 :

Platené zoznámky sú prepracovanejšie a mali by byť aj serióznejšie.
Na neplatených zoznámkach sa nachádza veľmi veľa čudákov. Tie peniaze sú určité hranice, kde si človeka už dva krát rozmysli či vstúpi. Je to ako všetko v živote čo nám ponukajú zadarmo, nevážime si toho až tak, ako keď za niečo dáme peniaze.
Čo mi však na platených zoznámkach vadí, je spôsob platby a pri nektorých výška poplatku.

vyzivatel je odhlásený top vyzivatel napísal dňa 11/11/2018 08:12 :

Ok. Beriem spat.

Naposledy upravil vyzivatel dňa 2018-11-12 06:41 GMT

krvavamery je odhlásený top krvavamery napísal dňa 11/11/2018 11:45 :

Myslím si, že toto už hraničí s paranojou. Pri platených zoznámkach ide o poskytovanie služieb a samozrejme ide tak trochu aj o zisk. Pretože prevádzkovatelia potrebujú tiež z niečoho žiť.
Ako fungujú pohrebné, svadobné, tak aj zoznamovacie agentúry. Niekomu taký spôsob zoznámenia vyhovuje. Netreba za všetkým vidieť len zlo. Však rodné číslo tam nikto nevypíše, verím tomu že aj dátum narodenia tam dá poväčšina ľudí imaginárny.
Ja by som si dala hlavne pozor aj na tento portál zoznamko.sk lebo tu môžeš zažiť viac zla ako sa obávaš z platených zoznámiek. Tu nie je nič zabezpečené, nikto tu nič nerieši, admin kašle na všetko. Takže mnohí ľudia si môžu naivne myslieť ak ide o kresťanskú zoznámku, nikomu s anemôže nič stáť. pravda je však taká že tu nie je nijaká bezpečnosť a nič nie je zabezpečené. Takže pozor na to.

gabrielo je prihlásený top gabrielo napísal dňa 12/11/2018 07:52 :

Peniaze sú obvykle odmenou za tvoju prácu.