Archívy

Reklama

slnečný lúč pre dušu : Posledný raz

Keby som vedel, že je to posledný raz, čo sa na teba pozerám, keď zaspávaš, prikryl by som ťa starostlivejšie. Poďakoval by som sa pánovi za tvoj vzácny život. Chvíľu by som ťa pozoroval, ako spíš.
Keby som vedel, že je to posledný raz, čo ťa odprevádzam až k dverám, keď odchádzaš, pobozkal a objal by som ťa a zavolal by som ťa späť, aby som to urobil ešte raz.
Keby som vedel, že je to posledný raz čo počujem tvoj hlas, vypol by som televízor odložil noviny a venoval by som ti celú svoju pozornosť. Zapamätal by som si farbu tvojho hlasu a jas tvojich očí.
Keby som vedel, že je to posledný raz, čo ťa počujem spievať zaspieval by som si s tebou a prosil by som ťa, aby si zaspievala ešte raz.
Keby som vedel, že je to posledný raz, čo som s tebou bol by pre mňa dôležitý každý okamih. Nestaral by som sa o svoje pohodlie, o prácu, ani o účty. Keby som vedel, že je to posledný raz, chcel by som byť s tebou navždy.
Keby som vedel, že je to posledný raz, čo sme spolu, chcel by som ti spraviť radosť. Uvaril by som tvoje obľúbené jedlo, zahral by som sa s tebou tvoju obľúbenú hru. Vzal by som si deň voľna, aby som mohol byť len s tebou. Netrápil by som sa toľko prácou a koníčkami. Pripomenul by som ti, aká si pre mňa dôležitá. Povedal by som ti, ako veľmi túžim, aby si sa dostala do neba. Povedal by som ti, aby si sa nebála, ale aby si bola silná. Povedal by som ti, že ťa ľúbim, a so smiechom by sme spomínali na to pekné, čo sme spolu prežili.
Keby som vedel, že je to posledný raz, čo sme spolu, čítal by som ti z Biblie a pomodlil by som sa s tebou. Poďakoval by som Pánovi za to, že sme sa stretli, a za to, že sa o nás tak úžasne stará.
Keby som vedel, že je to posledný raz, čo sme spolu, plakal by som, lebo by som s tebou túžil stráviť viac času.
Keby som vedel, že je to posledný raz...
Vôbec neviem, kedy to bude posledný raz. Pane, pomôž mi, aby som ukázal svoju lásku všetkým ľuďom, ktorí vstúpili do môjho života. Môže to byť posledný raz, čo sme spolu.
Pridal tomi99 on 29/12/2012 10:07

Komentáre (1)

ladybird91 je odhlásený top ladybird91 napísal dňa 01/01/2013 09:38 :

krásne smile dotkne sa každého srdiečka