Kontaktuj nás

Prevádzkovateľ portálu Zoznamko.sk je Vašo absolvent pôvodne chlapčenského Gymnázia Jána Bosca, najstaršej univerzity na svete v Bologni (Taliansko) člen združenia saleziánskych odchovancov, človek tichej povahy, ktorý na zoznámenie sa s pekným, dobrým a šikovným katolíckym dievčaťom vytvoril zoznamku pre všetkých, ktorí vyznávajú kresťanské hodnoty.

Vďaka Zoznamko.sk som našiel lásku môjho života, s ktorou aktuálne máme už 3 pekné deti. S deťmi rozprávam iba po taliansky a odporúčam všetkým, ktorí vedia cudzí jazyk, aby využili príležitosť a obohatili deti už od malička. Deťom sa zväčšuje pamäť a rozvíjajú ďaľšie schopnosti, ktoré im budú veľmi užitočné v živote.

Prajem Vám všetkým, ktorí ste ešte nenašli svoju polovičku, aby ste nestrácali nádej. S príhovorom u našej Matky, vďaka ktorej som aj ja našiel moje šťastie a vďaka ktorej vzniklo aj toto dielo to určite zvládnete.

Ďakujem za modlitby za toto dielo a za príspevky cez platené členstvo PLUS, ktorými ho podporujete. Aj vďaka nim môžem podporovať ďaľšie aktivity určené najmä pre mladých.

Fakturačné údaje:
Václav Faltus - LTC
Záhradnícka 677
01901 Ilava

ICO: 40380581
IC DPH: SK1048313574


Predmet:
Tvoje meno:
Tvoj email:
(pre odpoveď)
Tvoja správa:
Overovací kód:
 
Napíš znaky z obrázku.

* Blue fields are mandatory.